Hunersdorff

( 70 produktów)

Hunersdorff to wiodący producent w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, który przedaje swoje produkty dla ponad 2 500 klientów na całym świecie i oferuje innowacyjne artykuły dla handlu specjalistycznego.

Kanistry na paliwo Hunersdorff są numerem jeden w Europie. Obok produktów wysokiej jakości wizerunek marki Hunersdorff determinuje przede wszystkim zadowolenie naszych klientów.

Marka należy do liderów technologii w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Kanister na paliwo produkowany jest z zamysłem wymagania jak najwyższej jakości. Działania marki Hunersdoff realizowane są według motta:  „Nic nie jest tak dobre, abyśmy nie mogli tego jeszcze udoskonalić”.

Produkty Hunersdorff są obecne wszędzie. Metodą wydmuchu i wtrysku produkowane jest ponad tysiąc artykułów w serii. Co roku firma sprzedaje około osiem milionów części. Są to pojemniki warsztatowe, skrzynka asortymentowa, walizka narzędziowa, jak i naczynia z miarką i systemy lejków. Jako lider rynku w Europie w produkcji kanistrów na paliwo marka wyznacza nowe standardy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel