Facom

( 5 produktów)

Firma FACOM może poszczycić się niezwykle bogatą historią sięgającą aż 1918 roku. Po zakończeniu I wojny światowej marka rozpoczęła budować swoją międzynarodową pozycję. Przetrwała wszystkie większe globalne kryzysy rozwijając się w sposób ciągły. Zawdzięcza to przede wszystkim wysokiej jakości produkcji swoich produktów. Narzędzia FACOM to fraza, która od początku istnienia firmy kojarzy się z najwyższej jakości narzędziami ręcznymi.

Narzędzia ręczne firmy FACOM oraz elektronarzędzia stosowane są w wielu branżach takich jak między innymi motoryzacja, elektronika, hydraulika, utrzymanie ruchu, energetyka czy przemysł lotniczy, Zdecydowana większość wysokiej klasy akcesoriów ręcznych od początku istnienia firmy, czyli od ponad 100 lat produkowana jest we Francji.

FACOM zatrudnia obecnie  ponad 200 inżynierów, którzy pracują w 10 biurach projektowych oraz dedykowanym laboratorium wzornictwa. Wszystko to ma na celu sprostanie rosnącym wymaganiom profesjonalistów, korzystających na co dzień z narzędzi FACOM. Klucze FACOM to specjalne technologie, opracowywane latami w laboratorium FACOM. Dzięki zaangażowaniu w rozwój narzędzi, oferowane klucze posiadają lepszą kontrolę oraz stabilność fazy zbliżania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-06
Polecam.
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel