Riegler

( 132 produktów)

Firma RIEGEL założona w 1936 roku przez Dr Franza Rieglera jest obecnie znanym niemieckim producentem i dystrybutorem  komponentów pneumatycznych, elementów pneumatyki siłowej i sterującej posiadającym szeroką ofertę elementów złącznych oraz do przygotowania powietrza stosowanych w automatyzacji procesów produkcyjnych i technologicznych oraz w maszynach i urządzeniach. Marka REIGEL jest doceniana na całym świecie.

Szeroki zakres oferty RIEGEL pozwala na projektowanie nowoczesnych pneumatycznych układów napędowych i sterujących, stosowanych we wszystkich branżach przemysłu.

Problemy z urządzeniami zasilanymi sprężonym powietrzem to smutna codzienność wielu zakładów pracy. Stosowanie przez przedsiębiorstwa nieodpowiednio zabezpieczonego pistoletu do przedmuchu, zaworów czy elementów przygotowania sprężonego powietrza może skończyć się uszkodzeniem ciała, a nawet trwałym kalectwem. Bezpieczeństwo pracy to kwestia priorytetowa, a produkty marki RIEGEL zaprojektowane są z myślą o minimalizacji ryzyka przy pracy ze sprężonym powietrzem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
O.K.
2023-11-02
Wszystko ok
pixel