Alarm

( 1 produktów)

Firma ALARM (ALARM Werkzeuge GmbH) od 1867 roku tworzy profesjonalny zestaw narzędzi. Od ponad 150 lat przedsiębiorstwo kojarzy się z najwyższą jakością. Jednym z świadectw, który potwierdza trwałość produktów jest historia klucza instalatorskiego zakupionego przez hydraulika Paula Mosera w 1935 roku. Klucz instalatorski wyprodukowany przez ALARM Werkzeuge przetrwał do dzisiaj i ciągle spełnia te same funkcje jak w pierwszym dniu po zakupie.

Narzędzia budowlane

Dziś ALARM Werkzeuge codziennie dostosowuje się do zmian w branżach i indywidualnych potrzeb swoich klientów, aby portfolio produktów było dostosowane do ich potrzeb. W ofercie firmy znajdziemy produkty dla hydraulików, elektryków oraz budowlańców.

Narzędzia budowlane ALARM to asortyment około 1300 wysokiej jakości produktów. Pracownicy w zakładach produkcyjnych firmy ALARM Werkzeuge są świadomi wymagań każdego z klientów. Dlatego każdy przedmioty firmy ALARM są wykonywane z precyzją, aby dążyć do wspólnych celów jakimi jest wydajne i bezpieczne korzystanie z narzędzi ALARM.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel