Brennenstuhl

( 24 produktów)

Firma brennenstuhl od ponad 60 lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty, które ułatwiają nam codzienne życie. Obecnie niemieckie przedsiębiorstwo jest światowym liderem w dziedzinie profesjonalnej elektroniki i elektrotechniki użytkowej.

Oprócz gamy produktów dystrybucji elektrycznej takich jak m.in. przedłużacze, listwy zasilające, asortyment marki obejmuje również lampy LED, latarki LED oraz rozdzielacze.

Hasłem, który towarzyszy firmie brennenstuhl to jakość i innowacyjność. Potwierdzać to mogą miliony sprzedawanych wyrobów, które zobowiązują markę do stawiania wysokich wymagań w kwestii designu i funkcjonalności. Jednak zawsze na pierwszym miejscu stoi jakość i bezpieczeństwo. Liczne patenty krajowe i międzynarodowe zapewnią prawną ochronę innowacjom i potwierdzają przewagę firmy w dziedzinie techniki.

Brennestuhl charakteryzują również liczby, które mówią same za siebie. Na całym świecie w użyciu jest ponad 100 milionów produktów marki brennenstuhl. Marka posiada ponad 30 tysięcy partnerów, którymi są wiodący sprzedawcy branżowi i markety budowlane.      

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
pixel