Stabila

( 32 produktów)

Któż nie używał popularnej „metrówki”? Powstanie oraz historia tego narzędzia sięga aż 1865 roku. Anton i Franz Ullrich opracowali pierwszy model miary pomiarowej, tworząc podwaliny przedsiębiorstwa znanego dziś jako STABILA Messgeräte Gustav Ullrich GmbH. Marka STABILA to dzisiaj jeden z największych europejskich producentów profesjonalnych narzędzi pomiarowych. O pozycji lidera świadczy wiele patentów oraz rozwiązań, które wyznaczyły standardy w urządzeniach pomiarowych.

STABILA to firma, która do swojej oferty wprowadziła m.in. pierwsze libelle poziomic wykonane z tworzywa akrylowego i jako pierwszy niemiecki producent rozpoczęła produkcję poziomic z metali lekkich. Inne znane innowacje to np. unikatowy system mocowania libelli w korpusie poziomic czy też taśmy miernicze z włókna szklanego.

W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak miary składane i zwijane, poziomice, poziomice elektroniczne, dalmierze, niwelatory optyczne, statywy, dalmierze oraz urządzenia laserowe. W sumie program obejmuje ponad 600 produktów przeznaczonych głównie dla użytkowników w branży budowlanej. Siedziba firmy STABILA oraz jej główny zakład produkcyjny znajdują się w niemieckiej miejscowości Annweiler. Firma obecnie zatrudnia ponad 500 osób.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-11-27
O.K.
pixel