Kukko

( 143 produktów)

KUKKO - historia tego przedsiębiorstwa sięga aż 1919 roku, kiedy to Alfred Kleinbongartz oraz jego szwagier Emil Kaiser założyli fabrykę narzędzi Kleinbangartz & Kaiser.alt

Firma KUKKO do dnia dzisiejszego prowadzona jest jako własność familijna. KUKKO jako wynalazca wtenczas całkiem nowego rodzaju narzędzi - ściągacze, narzędzia rozdzielające, ściągacze wewnętrzne i szeregu innych narzędzi do ściągania wewnętrznego i zewnętrznego, od samego początku zapewnia najwyższa jakość swoich narzędzi oraz najszerszy zakres stosowania swoich produktów, pokrywając pełny obszar zapotrzebowania w tym zakresie. Tym samym nic dziwnego, że firma KUKKO na całym świecie zostało synonimem ściągaczy i narzędzi związanych ze ściąganiem i rozdzielaniem.

Najszerszy kompletny program ściągaczy, umożliwiający rozwiązanie wszystkich problemów ściągania w przemyśle, rzemiośle i w zakładach związanych z produkcją i naprawą samochodów, jest wynikiem ciągłego rozwoju i wprowadzania innowacji do tradycji założycieli marki KUKKO.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-11-06
Polecam.
pixel