Jokari

( 30 produktów)

Narzędzia ręczne do odizolowania kabli marki Jokari Krampe odznaczają się niezmiennie wysoką jakością oraz starannością wykonania.

Firma Jokari rozpoczynała swoją działalność w 1950 roku jako mały sklep elektryczny. Teraz to światowy specjalista w zakresie narzędzi do zdejmowania izolacji z kabli oraz przewodów. Przedsiębiorstwo, które obecnie jest prowadzone już przez trzecie pokolenie rodziny założycie odnosi sukcesy w Niemczech i na całym świecie.

Mała, rzemieślnicza firma stała się gigantem odnoszącym sukcesy na całym świecie. Jokari nieustannie poszerza swój asortyment, realizując innowacyjne pomysły.

Jokari produkuje profesjonalne narzędzia do ściągania izolacji,  w których przewody muszą być obrabiane łatwo, szybko i bezpiecznie. Noże do kabli, szczypce do zdejmowania izolacji posiadają, poza kilkoma wyjątkami, certyfikaty TÜV i GS. Wyznacznikiem przedsiębiorstwa jest zadowolenie klientów. Niemiecka firma zapewnia najwyższe standardy wykonania i materiału, gwarantuje trwałą i niezawodną wydajność i zapewnia pełną jakość swoich produktów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
10/5 ❤️
2023-11-06
Polecam.
pixel