LaserLiner

( 1 produktów)

Laserliner to niemiecki producent wielu różnych rodzajów narzędzi i ręcznych urządzeń pomiarowych. Przedsiębiorstwo jest znane w całej Europie ze swoich testerów elektrycznych, multimetrów, mierników cęgowych prądu i technologii endoskopowej. Jednak firma ta prawdopodobnie najbardziej znana jest ze swojej oferty narzędzi pomiarowych, szczególnie tych używanych do pomiarów termicznych.

Firma Laserliner zajmuje się produkcją urządzenia do pomiaru temperatury stykowej i otoczenia oraz między innymi kamery termowizyjne. Ponadto niemiecka marka projektuje i produkuje wiele przenośnych przyrządów do pomiaru wilgotności i wilgoci, które są często używane do analiz budowlanych przez inżynierów w terenie.

Szeroka gama produktów do pomiarów elektrycznych Laserliner obejmuje produkty używane do analizy zasilania bateryjnego i prób biegunowości. Ponadto obejmuje wiele wykrywaczy napięcia, z których niektóre oferują obsługę bezprzewodową w przypadku problemów z bezpieczeństwem. Marka jest także bardzo dobrze znana z urządzeń do pomiaru odległości, które wykorzystują technologie laserowe, a także wskaźniki nachylenia, takie jak cyfrowe poziomice alkoholowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
7dni czekania na dostawę to za długo
2023-11-02
Wszystko ok
pixel