Kalosze Dunlop - ochronne, robocze, męskie, damskie

( 15 produktów)

Wykonywanie niektórych zawodów, przede wszystkim tych fizycznych wiążę się z ryzykiem zawodowym. Oznacza to, że w miejscu wykonania danej pracy pracownik narażony jest na niebezpieczeństwo uszczerbku na zdrowi. Tym samym konieczne jest, aby pracownik miał zapewnienie odpowiedniej ochrony. W tym przypadku ważna jest specjalistyczna odzież ochrona, gwarantująca bezpieczeństwo zgodnie z przepisami zasadami BHP.

Dunlop to producent ubrań, które idealnie sprawdzają się w wielu przedsiębiorstwach jako bezpieczna ochrona dla pracowników. Solidne i dobre obuwie robocze marki Dunlop zabezpiecza stopy przez ewentualnym zmiażdżeniem jej przez ciężki przedmiot. Buty robocze wymagane są w takich firmach, gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia nogi lub niebezpiecznego poślizgnięcia. Buty robocze Dunlop wykonane są ze specjalnych materiałów, które doskonale sprawdzają się na różnej nawierzchni oraz do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Odzież ochronna Dunlop i kalosze ochronne marki posiadają również właściwości paroprzepuszczalności i absorpcji wody.

Dlaczego warto postawić na kalosze ochronne Dunlop?

W niejednej pracy kalosze ochronne odgrywają niezwykle istotne znaczenie, chroniąc stopy przed wodą czy też przed zmarznięciem. Wśród różnorodnych dostępnych na rynku propozycji, z całą pewnością kalosze Dunlop stanowią wyśmienity wybór, na jaki z całą pewnością warto postawić i który okaże się być strzałem w dziesiątkę. Co więc wyróżnia tego producenta? Co sprawia, że Dunlop to idealny wybór dla każdego użytkownika tego typu obuwia?

Kalosze ochronne są wykonane z najwyższej jakości materiału, z PVC, który jest całkowicie wodoszczelny, jak również i olejoodporny. Kalosze te dodatkowo flokowane są nylonem. Mają one stalową wkładkę, która zabezpiecza je przed przebiciem. Co więcej, mają także stalowy podnosek, będący w pełni odpornym na jakiekolwiek uderzenia. Warto zaznaczyć również i fakt, że kalosze ochronne są w pełni odporne na wszelkiego rodzaju kwasy, na zasady, ale także chemikalia i nawozy. Mają one antypoślizgową podeszwę. Istotne jest również i to, że kalosze Dunlop są obuwiem antyelektrostatycznym. Wszystkie z dostępnych w naszej ofercie modeli tworzonych jest zgodnie z obowiązującą normą i konkretnymi wymaganiami, by mogły być one sprzedawane na rynku.

Wygoda i komfort użytkowania kaloszy Dunlop

Użytkując kalosze ochronne, każdy z ich właścicieli pragnie, aby oprócz swojego zadania, te zagwarantowały maksymalną wygodę i komfort ich noszenia. Czy kalosze Dunlop są w stanie to właśnie zagwarantować? Czy produkty te mogą być dobrym wyborem absolutnie dla każdego? Z całą pewnością tak.

Zostały one w taki sposób opracowane i skonstruowane, by sprawdziły się w każdych, najbardziej nawet trudnych warunkach, zachowując przy tym przyjemność ich noszenia. Nie uciskają, nie powodują dyskomfortu czy też niewygody. Idealnie dopasowują się do stopy, dzięki czemu nie muszą stanowić obowiązkowego dodatku do ubioru, który trzeba nosić, ale który chce się nosić.

Doskonała prezencja kaloszy Dunlop

Wiadomo, iż kalosze nie są butami wyjściowymi, stąd też ich wygląd nie ma większego znaczenia. Dużo lepiej jednak jest postawić na kalosze Dunlop, które doskonale się prezentują, niż na zwykłe, proste obuwie, jakie niczym szczególnym się nie wyróżnia, wtapia się w tło i nie ma ciekawego wyglądu.

Jedno jest pewne - dostępne w naszej ofercie kalosze to produkty, które łączy najwyższa jakość materiału, solidne ich wykonanie, doskonały wygląd, a do tego również i atrakcyjna cena. Znajdź swój model, wybierz rozmiar i zamów, a już za chwilę będziesz w pełni cieszyć się najwyższej jakości obuwiem do pracy i do różnego rodzaju działań.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Szybko, profesjonalnie
2023-11-06
Polecam.
pixel