Keter

( 12 produktów)

Keter jest jednym z wiodących na świecie producentów sprzętu domowego i ogrodowego. Jego domeną jest poprawa naszego codziennego życia . Asortyment firmy Keter jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi meble ogrodowe, skrzynie ogrodowe, regały warsztatowe, szafki narzędziowe, ale również produkty dla dzieci.

Głównymi celami firmy Keter jest przede wszystkim dotarcie do każdego klienta indywidualnie, sprawdzenie jego wymagań oraz dostarczenie jak najlepszych produktów w celu zaspokojenia jego każdej potrzeby. Marka działając już przeszło 70 lat na rynku prowadzi 18 fabryk i dwa centra dystrybucyjne w dziewięciu krajach w Europie, a obecnie sprzedaje swoje produkty do ponad 100 krajów na całym świecie, utrzymując biura sprzedaży na większości tych rynków.

Marka Keter jest ceniona między innymi za produkcję plastikowych pudełek do żywności i innych rozwiązań do przechowywania (kosze na śmieci, kosze na pranie), a także materiałów opakowaniowych do zastosowań przemysłowych. Produkty Keter zostały uznane na całym świecie dzięki opatentowanym produktom i nagrodom za wzornictwo.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
pixel