KS TOOLS

( 5 produktów)

KS TOOLS to niemiecki dostawca narzędzi dla branży motoryzacyjnej i sanitarnej oferujący nowoczesne rozwiązania oraz inteligentne narzędzia ręczne. Przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku. Z małego przedsiębiorstwa, obecnie marka KS TOOLS eksportuje swoje narzędzia ręczne do ponad 135 krajów.

Ze względu na wciąż rosnące wymagania odbiorców asortyment firmy jest stale poszerzany o wszelkiego rodzaju nowinki techniczne oraz narzędzia pomagające rozwiązywać bieżące problemy mechaników i instalatorów.

KS TOOLS dąży do tego, aby pracować blisko swoich klientów i oferować nowe rozwiązania problemów dla profesjonalistów. W ten sposób wprowadza na rynek narzędzia ręczne, które są chętnie kupowany i użytkowane przez klientów. Obecnie asortyment KS TOOLS to ponad 13000 pozycji. Oferta KS Tools to między innymi: narzędzia ręczne, narzędzia pomiarowe, narzędzia do branży motoryzacyjnej, młotki, dłuta, narzędzia sanitarne. Ogromną zaletą produktów jest przede wszystkim wysoka jakość za niewygórowaną cenę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Dziękuję za profesjonalną i szybką obsługę zamówienia.
2023-11-02
Wszystko ok
pixel