Czujniki Ruchu

( 50 produktów)

Interesuje Cię naprawdę dobry czujnik ruchu? Zależy Ci na tym, aby sprawdził się on świetnie? Szukasz modelu wewnętrznego? A może chcesz kupić czujnik ruchu zewnętrzny? Niezależnie od tego, jakie są Twoje aktualne potrzeby w naszym sklepie znajdziesz to, co będzie dla Ciebie odpowiednie. Oferujemy różne czujniki ruchu, dbając o to, aby każdy klient miał szansę kupić to, co sprawdzi się w jego przypadku. Stawiamy na rozwiązania charakteryzujące się naprawdę wysoką jakością. Oferujemy czujniki od marki Steinel, która cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Jej centra produkcyjne znajdują się na terenie całej Europy.

Jakie są czujniki ruchu z naszej oferty?

W naszej bogatej ofercie znajdziesz między innymi natynkowy czujnik ruchu, w którym producent zastosował aż trzy pirosensory. Dzięki temu wykrywanie jest jeszcze bardziej skuteczne, a zasięg może dochodzić nawet do dwunastu metrów. Posiadamy nawet takie czujniki, których zasięg to aż dwadzieścia cztery metry. U nas znajdziesz czujniki ruchu z kątem detekcji wynoszącym nawet trzysta sześćdziesiąt stopni. Oferujemy modele z dołączonymi do zestawu przysłonami, co pozwala na skuteczną regulację kąta detekcji.

Gdzie mogą być stosowane czujniki ruchu z naszej oferty?

Jeśli zdecydujesz się na czujnik ruchu wewnętrzny, możesz zamontować go:

  • na klatce schodowej;
  • w windzie;
  • w ciągu komunikacyjnym w hali przemysłowej;
  • w garażu.

W ofercie posiadamy również modele wykonane tak, aby można było montować je na zewnątrz. Cechują się one odpornością na czynniki atmosferyczne, które nie prowadzą do ich uszkodzenia. Takie czujniki zamontować można na przykład przy wejściu do budynku lub wejściu na posesję.

Jeśli zamierzasz kupić czujnik ruchu, zależy Ci na modelu, który sprawdzi się bardzo dobrze, stawiasz na solidność wykonania, a tym samym trwałość, zależy Ci na tym, aby czujnik posłużył długo, poznaj bliżej naszą ofertę. U nas znajdziesz zarówno czujnik ruchu zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Wszystkie to produkty odznaczające się doskonałą jakością.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-27
Towar zgodny z opisem. Polecam .
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel