Czujniki Obecności

( 25 produktów)

Interesuje Cię naprawdę dobrej jakości czujnik obecności, który zamontować można na klatce schodowej, w garażu bądź hali targowej? Chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model sprawdzi się naprawdę bardzo dobrze, długo zachowując funkcjonalność? Chcesz poprawić bezpieczeństwo korzystania z różnych ciągów komunikacyjnych? Oferowany przez nas czujnik obecności Steinel to naprawdę dobry wybór.

Czym wyróżniają się oferowane przez nas czujniki obecności?

Stawiamy na czujniki obecności pochodzące od renomowanego producenta. Jest to gwarancja ich naprawdę wysokiej jakości, co przekłada się na ich funkcjonalność i trwałość. Wyposażone są w precyzyjne soczewki, a cechujące je parametry detekcji są na naprawdę bardzo dobrym poziomie. W ofercie posiadamy modele wyróżniające się niskim profilem, co sprawia, że u nas kupić można również czujnik idealnie nadający się do miejsc, w których montaż na suficie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Oferujemy czujniki obecności o zwiększonej odporności na wilgoć. Dzięki temu można je montować również w tych pomieszczeniach, w których jej poziom jest zwiększony.

Czy proponowane przez nas czujniki obecności są trwałe?

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie naprawdę dobre czujniki. Każdy czujnik obecności Steinel, który proponujemy to urządzenie działające niezawodnie. Stawiamy na modele, których montaż nie nastręcza większych problemów. Każdy objęty jest gwarancją, do każdego dołączona jest również instrukcja montażu. U nas kupić można nie tylko czujniki w opakowaniu, ale również te z opakowania zbiorczego, które znajdują się w folii. Oferujemy modele odpowiednie do każdego sufitu, a także te, które pasują do wszystkich punktowych opraw. Czujniki z naszej oferty bardzo dobrze współpracują z tak zwanymi oczkami. Można montować je również ze standardową ramą reflektora punktowego. To z kolei sprawia, że wyglądają jak zwykłe źródło światła. Aby dostrzec multisoczewkę, trzeba się naprawdę mocno przyjrzeć. Jeśli chcesz kupić naprawdę dobry czujnik obecności, nie czekaj. Przejrzyj dokładnie naszą ofertę!

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
O.K.
2023-10-13
Super sprzedawca
pixel