Łom / Gwoździownica

( 28 produktów)

Łomy i gwoździownice – narzędzia przydatne w rozbiórce

Łomy i łapki do gwoździ to narzędzia ręczne, które pomagają w wyciąganiu nawet najmocniej usadowionych gwoździ. Służą również do podważania wielu różnych elementów, co jest pomocne w procesie rozbierania i demontowania wielu konstrukcji – czy to drewnianych, czy metalowych. Łomy stanowią zatem wyposażenie każdej osoby zajmującej się rozbiórką, wyburzaniem czy demontażem, zarówno w domowym zaciszu, jak i profesjonalnie.

Łomy stalowe – dadzą radę ze wszystkim

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo łomy stalowe wysokiej jakości, wykonane z dobrej jakości materiału, który dzięki swojej odporności zapewnia długotrwałe stosowanie zakupionego narzędzia. Takiego łomu do gwoździ nie sposób wygiąć, czy tym bardziej połamać.

Łomy budowlane i warsztatowe – do domu i pracy

Do domowego zastosowania poleca się łomy warsztatowe, inaczej określane jako łomy wielofunkcyjne. Z kolei profesjonaliści doceniają przede wszystkim łomy budowlane i łomy wyburzeniowe. Narzędzia te dzielą się na takie, o standardowych końcówkach oraz łomy łapki – z końcówką w kształcie pazura, znacząco ułatwiającą podważanie gwoździ.

Oferujemy też gwoździownice

Poza łomami oferujemy Państwu także gwoździownice. Co więcej, zarówno łomy, jak i gwoździownice sprzedajemy pojedynczo i w formie zestawów. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by ze sklepem Majstero kompletnie wyposażyć swój warsztat lub miejsce pracy, a także sprawić świetny prezent majsterkowiczowi-pasjonatowi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-06
Polecam.
2023-10-08
Wszystko oki.
pixel