Kategorie

Płacę przez PayU

Lista produktów producenta: Knipex

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo profesjonalne narzędzia ręczne marki Knipex, wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz wyprodukowane zgodnie z normami bezpieczeństwa.

Profesjonalne narzędzia Knipex w sklepie Majstero


Istniejąca od 1882 roku firma Knipex specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy szczypiec. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików, jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych).


Knipex – jakość i precyzja


Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc), do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji. Od lat Majstero i Knipex tworzą zgraną parę biznesową.

Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl