Kategorie

Płacę przez PayU

Wkrętaki Izolowane / Jest 25 produktów.

Podkategorie

 • Wkrętaki Płaskie

  Wkrętaki odpowiednie do wkrętów z rowkiem prostym występują w różnych rozmiarach. Wkrętaki izolowane przeznaczone do pracy z elementami pod napięciem, gwarantują bezpieczeństwo pracy do 1000V. Testowane zgodnie z normą IEC 60900 : 2004. Najczęściej występują w kolorze żółto-czerwonym. Dobór odpowiedniego wkrętaka do wkrętu uzależniony jest od szerokości rowka we wkręcie.

 • Wkrętaki Krzyżowe PH

  Wkrętaki izolowane krzyżowe/ krzyżakowe PH przeznaczone do wkrętów z wgłębieniem krzyżowym typu Phillips. Wkrętaki izolowane przeznaczone do pracy z elementami pod napięciem, gwarantują bezpieczeństwo pracy do 1000V. Testowane zgodnie z normą IEC 60900 : 2004. Najczęściej występują w kolorze żółto-czerwonym. Wkrętaki/ śrubokręty występują w różnych rozmiarach.

 • Wkrętaki Krzyżowe PZ

  Wkrętaki izolowane krzyżowe/ krzyżakowe PZ przeznaczone do wkrętów z wgłębieniem krzyżowym typu Pozidriv. Wkrętaki izolowane przeznaczone do pracy z elementami pod napięciem, gwarantują bezpieczeństwo pracy do 1000V. Testowane zgodnie z normą IEC 60900 : 2004. Najczęściej występują w kolorze żółto-czerwonym. Wkrętaki/ śrubokręty występują w różnych rozmiarach.

 • Wkrętaki krzyżowe PH Plus-Minus

  Wkrętaki izolowane krzyżowe/ krzyżakowe PH Plus-Minus przeznaczone do wkrętów z wgłębieniem PlusMinus (krzyżowe Phillips/rowek). Wkrętaki izolowane przeznaczone do pracy z elementami pod napięciem, gwarantują bezpieczeństwo pracy do 1000V. Testowane zgodnie z normą IEC 60900 : 2004. Najczęściej występują w kolorze żółto-czerwonym. Wkrętaki/ śrubokręty występują w różnych rozmiarach.

 • Wkrętaki krzyżowe PZ Plus-Minus

  Wkrętaki izolowane krzyżowe/ krzyżakowe PZ Plus-Minus przeznaczone do wkrętów z wgłębieniem PlusMinus (krzyżowe Pozidriv/rowek). Wkrętaki izolowane przeznaczone do pracy z elementami pod napięciem, gwarantują bezpieczeństwo pracy do 1000V. Testowane zgodnie z normą IEC 60900 : 2004. Najczęściej występują w kolorze żółto-czerwonym. Wkrętaki/ śrubokręty występują w różnych rozmiarach.

 • Wkrętaki Nasadowe

  Śrubokręt nasadowy

  Każdy warsztat i przydomowy garaż powinien być wyposażony w śrubokręt nasadowy. Jego budowa umożliwia wykonanie szeregu prac szybko i skutecznie. Dzięki nim będą Państwo zawsze w gotowości, kiedy tylko nadarzy się okazja do majsterkowania. Śrubokręty nasadowe to zewnętrzny rodzaj wkrętaków, które są stosowane do śrub o sześciokątnych łbach. Działanie przedstawianych urządzeń nie potrzebuje dużych nakładów sił, a samo jego użytkowanie jest niezwykle komfortowe, ponieważ śrubokręt posiada ergonomiczną rękojeść.

  Wkrętaki odpowiednie do śrub sześciokątnych występują w różnych rozmiarach. Wkrętaki izolowane przeznaczone do pracy z elementami pod napięciem, gwarantują bezpieczeństwo pracy do 1000V. Testowane zgodnie z normą IEC 60900 : 2004. Najczęściej występują w kolorze żółto-czerwonym. Dobór odpowiedniego wkrętaka do śruby uzależniony jest wielkości łba śruby.

 • Wkrętaki Torx

  Wkrętaki odpowiednie do wkrętów z gniazdem Torx/ gwiadkowym występują w różnych rozmiarach. Wkrętaki izolowane przeznaczone do pracy z elementami pod napięciem, gwarantują bezpieczeństwo pracy do 1000V. Testowane zgodnie z normą IEC 60900 : 2004. Najczęściej występują w kolorze żółto-czerwonym. Dobór odpowiedniego wkrętaka do wkrętu uzależniony jest wielkości gniazda wkrętu.

 • Zestawy Wkrętaków

  Wkrętaki śrubokręty izolowane w zestawach, kompletach. Niektóre zestawy wyposażone zostały w uchwyty na wkrętaki.


Wkrętaki Izolowane

Wkrętaki izolowane są bazowym narzędziem ręcznym, które znajduje szerokie zastosowanie, zarówno w domowych naprawach, jak i w fachowych warsztatach. Narzędzie składa się z rękojeści i grotu. W najczęściej występujących przypadkach jest to pręt spłaszczony u końca w specyficzny sposób.

Precyzyjne wkrętaki izolowane

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg wkrętaków o różnych nacięciach łba. Dzięki temu, macie możliwość wyboru przedmiotu, który w najdoskonalszy sposób wywiąże się ze swojego zadania. Mamy do Państwa dyspozycji wkrętaki o łbie krzyżowym, nasadowym, płaskim oraz wkrętaki do wkrętów z gniazdem gwiazdkowym. Strefa rękojeści składa się z materiału o właściwościach izolacyjnych, dzięki czemu zapewniają ochronę przed zagrożeniami, płynącymi z użytkowania.

Profesjonalne wkrętaki Wera

W ofercie Majstero znajdziecie Państwo profesjonalne wkrętaki marki Wera. Są one wykonane z wysoko jakościowych materiałów, odpornych na uszkodzenia fizyczne oraz chemiczne.

Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl