Kategorie

Płacę przez PayU

Klucze Płasko-oczkowe / Jest 18 produktów.

Klucze Płasko-oczkowe

Klucze płasko-oczkowe powinny znajdować się w każdym niezbędniku, zarówno domowego majsterkowicza, jak i profesjonalnego fachowca. Część płaska klucza pozwala na dogodne odkręcanie i przykręcanie. Jest przeznaczona do lekkich prac.

Klucze płasko-oczkowe – proste i szybkie operowanie

Ze względu na swoją budowę, używanie klucza płasko-oczkowego nie wymaga dużych nakładów sił. W szybki i prosty sposób pomoże Państwu w sprawnym operowaniu dookoła śruby. Część z oczkiem zapewnia śrubie skuteczną ochronę przed ścieraniem. Doskonale sprawdza się w trudnodostępnych miejscach, gdzie cześć płaska nie jest w stanie się dostać. Jej kształt w znacznym stopniu redukuje prawdopodobieństwo ześlizgnięcia się narzędzia.

Precyzyjne klucze płasko-oczkowe

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo, zarówno pojedyncze egzemplarze kluczy płasko-oczkowych jak i całe zestawy. Jako firma z długoletnim stażem i doświadczeniem w tej branży, wiemy z jakimi producentami podejmować współpracę. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zakupione przez Was przedmioty będą egzemplarzami wysokiej jakości i precyzji.

Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl