Kategorie

Płacę przez PayU

Imadła / Jest 11 produktów.

Podkategorie

 • Imadła maszynowe

  Imadła maszynowe nie do zdarcia

  Imadła maszynowe to narzędzia szeroko stosowane w przemyśle. Wyposażone są w specjalne mocowanie, dzięki czemu wybrany przez Państwa przedmiot pozostanie niewzruszony w jego szczękach, a Wy będziecie bez przeszkód kontynuować swoją pracę. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że zakupiony produkt będzie spełniał Wasze oczekiwania, wybierzcie ten z Majstero.

  Imadła maszynowe dla profesjonalistów

  Imadła maszynowe, które możecie Państwo znaleźć w naszym asortymencie idealnie nadają się do frezowani i doszlifowywania. Jedna ze szczęk jest gładka, druga wyposażona w pryzmatyczne rowki podłużne i poprzeczne. Ich korpusy są wykonane ze specjalnego żeliwa, które zapewnia im ponadprzeciętną stabilność. W naszej ofercie posiadamy imadła maszynowe do wiertarek o niskiej budowie korpusu, przeznaczone do lżejszych prac warsztatowych. W Majstero dbamy o to, by każdy produkt wywiązywał się ze swoich zadań przez wiele, wiele lat.

 • Imadła równoległe

  Imadła równoległe to najpopularniejszy rodzaj imadeł używany w przemyśle. Imadła wytępują ze szczękami do mocowania rur oraz wyposażone mogą być w podstawy obrotowe.

 • Imadła Ręczne

  Imadła ręczne, bardzo popularne i przydatne imadła umożliwiające mocowanie przedmiotu przy obróbce ręcznej.


Imadła

Imadło ślusarskie – bezpieczna i efektywna praca

W ofercie naszego sklepu Majstero znajdziecie Państwo zróżnicowany wybór imadeł. W zależności od Państwa potrzeb mamy imadła maszynowe, stosowane na masową skalę w przemyśle, równoległe, wyposażone w szczęki do mocowania obiektów oraz ręczne, doskonale sprawdzające się w samodzielnej obróbce. Mamy również wysokiej jakości imadła ślusarskie.

Profesjonalne imadła ślusarskie

Imadła ślusarskie służą do mocowanie obiektów, które maja być poddane obróbce za pomocą prostych, ręcznych narzędzi. Jest ono zbudowane najczęściej z dwóch szczęk – tylnej stałej oraz przedniej ruchomej, bądź odwrotnie tylnej ruchomej a przedniej stałej. Dzięki nim przedmiot pozostaje stabilnie umocowany, a samo imadło pozostaje niewzruszenie spojone z powierzchnią stołu warsztatowego. W naszym asortymencie znajdą Państwo imadła firmy Format oraz Superior Ridgid. Używają ich profesjonaliści na niemalże całym świecie.

Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl