Kategorie

Płacę przez PayU

Młotki / Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Młotki Bezodrzutowe

  Młotki bezodrzutowe dzięki specjalnemu wypełnieniu bijaka umożliwiają całkowicie bezodrzutowe przybijanie. Bardzo cenią sobie tę zaletę przedstawiciele grup zawodowych wykorzystujących często ten rodzaj młotka, np. przy produkcji narzędzi, budowie maszyn, naprawie karoserii lub przy obróbce blachy.

 • Młotki Ciesielskie

  Profesjonalne młotki dekarskie i ciesielskie

  Oferujemy Państwu szeroki wybór młotków dekarskich i ciesielskich. Posiadamy produkty najwyższej jakości, powstałe z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Ergonomiczny design sprawia, że nasze narzędzia sprawdzają się podczas każdej pracy. Idealne zarówno do domu, jak i profesjonalnych zakładów.

  Młotki do domu i pracy

  Każdy z naszych młotków posiada obuch, kieł, a także szczelinę do wyciągania gwoździ. Część z oferowanych modeli wyposażonych zostało w ułatwiający pracę magnes przytrzymujący gwóźdź. Dodatkowym atutem naszych młotków są wygodne, idealnie wyprofilowane rękojeści, które zapewniają wysoki komfort pracy i nie powodują odcisków. Sprawdź już teraz atrakcyjną ofertę młotków dekarskich i ciesielskich i wybierz narzędzie idealne do Twojego domu lub miejsca pracy!

  Oferujemy Państwu szeroki wybór młotków dekarskich i ciesielskich. Posiadamy produkty najwyższej jakości, powstałe z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Ergonomiczny design sprawia, że nasze narzędzia sprawdzają się podczas każdej pracy. Idealne zarówno do domu, jak i profesjonalnych zakładów.

  Młotki ciesielskie Picard do warsztatu i domu

  Każdy z naszych młotków posiada obuch, kieł, a także szczelinę do wyciągania gwoździ. Część z oferowanych modeli wyposażonych zostało w ułatwiający pracę magnes przytrzymujący gwóźdź. Dodatkowym atutem naszych młotków są wygodne, idealnie wyprofilowane rękojeści, które zapewniają wysoki komfort pracy i nie powodują odcisków. Polecamy młotki ciesielskie Picard. Dzięki nim praca stanie się bardziej efektywna. Sprawdź już teraz atrakcyjną ofertę młotków dekarskich i ciesielskich i wybierz narzędzie idealne do Twojego domu lub miejsca pracy!

 • Młotki Gumowe i Nylonowe

  Niezawodny młotek brukarski

  Mamy dla Państwa szeroki wybór profesjonalnych młotków brukarskich. Nasze młotki mają gumową nasadkę obucha. Dzięki temu jeszcze doskonałej spełniają swoją funkcję. Forma ich trzonków zapewnia stabilny uchwyt, który jest niezmiernie ważny przy pracach brukarskich. Przybijanie kostki brukowej, płyt chodnikowych czy krawężników z młotkami z Majstero stanie się jeszcze szybsze, a praca bardziej efektywna.

  Wytrzymały obuch do młotka

  Obuchy do młotków, które posiadamy w naszej ofercie są produktem odpornym na działanie wysokiej temperatury i uszkodzenia mechaniczne. W swojej ofercie mamy obuchy wykonane z plastiku, nylonu, gumy oraz aluminium. Można je wykorzystywać do montażu rusztowania, namiotów i hal, do prac w ogrodzie i gospodarstwie rolnym, obróbki blachy, wyklepywania blachy, prac montażowych i naprawczych w warsztatach samochodowych, prac karoseryjnych, instalacji wszelkiego rodzaju obudowy, montażu narzędzi o ostrych krawędziach.

 • Młotki Miedziane

  Młotki miedziane to idealne narzędzie do wałów, elementów roboczych, nastawiania narzędzi itp.

 • Młotki Uniwersalne

  Młotki Uniwersalne / ślusarskie, młotki z grafitową rękojeścią najbardziej populary rodzaj młotka stosowany w każdym gospodarstwie domowym, warsztatach, produkcji i wielu innych gałęziach przemysłu.

 • Młotki blacharskie

Młotki
Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl