Kategorie

Płacę przez PayU

Obcinaki do Rur / Jest 29 produktów.

Podkategorie

  • Obcinak do Rur AL, CU, INOX

    Profesjonalne obcinaki do rur aluminiowych, miedzianych i ze stali nierdzewnej, wyposażone w kółka tnące. Obcinaki teleskopowe charakteryzują się łatwym ustawieniem średnicy cięcia oraz szybkim i efektywnym cięciem rury.

  • Obcinaki do Rur PP i PCV

    Profesjonalne nożyce / obcinaki do rur PP i PVC. Szybkie i pewne cięcie, idealne narzędzi do pracy z rurami z tworzyw sztucznych.

  • Obcinaki do Rur Wydechowych

    Profesjonalne obcinaki do układów wydechowych, gwarantują szybkie cięcie, natomiast niezawodna konstrukcja pozwala na bardzo efektywną pracę. Obcinaki do rur wydechowych można podzielić na obcinaki z mechanizmem zapadkowym oraz obcinaki łańcuchowe.


Obcinaki do Rur

Obcinaki do rur stalowych w Majstero – szybkie i efektywne cięcie

Obcinaki do rur stalowych dostępne na rynku mają różną budowę, różny zakres materiałowy, zatem również różne przeznaczenie. Dobiera się je w zależności od tego, z czego składa się rura, którą muszą Państwo obciąć, jaka jest jej średnica i technologia jej wykonania. Dzięki obcinakom do rur, które możecie znaleźć Państwo w naszym sklepie, będziecie mogli z powodzeniem wykonywać precyzyjne nacięcia na wybranych rurach.

Profesjonalne obcinaki do rur stalowych

W naszej ofercie posiadamy obcinaki do rur AL, CU, INOX. Teleskopowe obcinaki znajdują zastosowanie w cięciu rur z miedzi, mosiądzu, aluminium, rur cienkościennych. Każdy z naszych modeli ma wyjątkowe funkcje, która pozwolą Państwu uwydajnić proces Waszej pracy. Znajdziecie u nas również obcinaki do rur PP i PCV firm Format, Roller czy Rothenberger. Zapewniają one pewne i szybkie cięcie. Ostatnią grupę stanowią profesjonalne obcinaki do układów wydechowych

Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl