Kategorie

Płacę przez PayU

Wkrętaki / Jest 147 produktów.

Podkategorie

 • Wkrętaki z Grzechotką

  Wkrętaki z grzechotką charakteryzują się niesamowitą ergonomią użytkowania. Dzięki mechanizmowi zapadkowemu pokręcanie jest szybkie i efektywne. Wkrętaki wyposażone w możliwość zmiany kierunku pracy prawo-lewo.

 • Wkrętaki Izolowane

  Wkrętaki izolowane są bazowym narzędziem ręcznym, które znajduje szerokie zastosowanie, zarówno w domowych naprawach, jak i w fachowych warsztatach. Narzędzie składa się z rękojeści i grotu. W najczęściej występujących przypadkach jest to pręt spłaszczony u końca w specyficzny sposób.

  Precyzyjne wkrętaki izolowane

  W naszej ofercie znajdą Państwo szereg wkrętaków o różnych nacięciach łba. Dzięki temu, macie możliwość wyboru przedmiotu, który w najdoskonalszy sposób wywiąże się ze swojego zadania. Mamy do Państwa dyspozycji wkrętaki o łbie krzyżowym, nasadowym, płaskim oraz wkrętaki do wkrętów z gniazdem gwiazdkowym. Strefa rękojeści składa się z materiału o właściwościach izolacyjnych, dzięki czemu zapewniają ochronę przed zagrożeniami, płynącymi z użytkowania.

  Profesjonalne wkrętaki Wera

  W ofercie Majstero znajdziecie Państwo profesjonalne wkrętaki marki Wera. Są one wykonane z wysoko jakościowych materiałów, odpornych na uszkodzenia fizyczne oraz chemiczne.

 • Wkrętaki z Magazynkiem

  Wkrętaki z magazynkiem charakteryzują się niesamowitą ergonomią użytkowania i przechowywania. Jedno narzędzie wiele zastosowań. Jedną z wielu zalet wkrętaków z magazynkiem jest bezpieczne przechowywanie bitów/ końcówek wkrętakowych, dzięki magazynkowi ryzyko gubienia bitów jest zredukowane.

 • Wkrętaki do Pobijania

  Wkrętaki do pobijania przeznaczone do ciężkiej pracy z wkrętami i śrubami wyposażone w stalowy kołpak oraz mocne trzpienie. Wkrętaki służą do dokręcania, pobijania, kucia i luzowania zakleszczonych wkrętów oraz opasek zaciskowych węża.

 • Wkrętaki Precyzyjne

  Wkrętaki precyzyjne doskonałe do prac z elektrotechnicznymi i precyzyjnymi elementami. Znajdują zastosowanie w mechanice precyzyjnej, naprawach komputerów lub zegarków.

 • Wkrętaki Typ T

  Wkrętaki typu T przeznaczone do dokręcania wkrętów/ śrub ze znacznie większym momentem niż w przypadku tradycyjnych wkrętaków.

 • Wkrętaki Udarowe Uderzeniowe

  Wkrętaki udarowe/ uderzeniowe znajdują zastosowanie w przypadku pracy z mocno zapieczonymi śrubami. Dzięki sile uderzenia generowany jest duży moment obrotowy pozwalający na poluzowanie mocno wkręconych śrub.

 • Wkrętaki z Wymiennymi Trzpieniami

  Wkrętaki z systemem wymiennych trzpieni charakteryzują się niesamowitą ergonomią użytkowania i przechowywania. Jedno narzędzie wiele zastosowań. Największą zaletą tych zestawów jest ich mobilność oraz możliwość stosowania różnych końcówek z tylko jedną rękojeścią.

 • Wkrętaki Warsztatowe

  Wkrętaki warsztatowe najczęściej spotykane i używane wkrętaki w warsztatach i gospodarstwie domowym. Występują z różnymi końcówkami np. płaskie, Torx, krzyżak PH lub PZ, Torq-set, Torx Plus, XZN, sześciokątne zewnętrzne lub wewnętrzne, kwadratowe. W ofercie sklepu znajdują się wkrętaki pakowane luzem oraz w zestawach.

 • Wkrętaki dynamometryczne

  W ofercie sklepu profesjonalne wkrętaki dynamometryczne do kontrolowanego przykręcania podanym momentem obrotowym.


Wkrętaki
Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl