Kategorie

Płacę przez PayU

Klucze / Jest 135 produktów.

Podkategorie

 • Klucze Dynamometryczne

  Klucz dynamometryczny to narzędzie powszechnie stosowane na całym świecie, umożliwia on dokładne dokręcanie połączeń gwintowanych. W ofercie sklepu klucze dynamometryczne mechaniczne oraz elektroniczne.

 • Klucze do Filtrów, Korków

  Oferta sklepu obejmuje klucze do filtrów nazywane również kluczami taśmowymi, oraz uniwersalne klucze do korków spustowych.

 • Klucze Grzechotki

  Oferta sklepu zawiera klucze grzechotki, pojedyncze oraz w zestawach.

 • Klucze Hakowe

  W ofercie sklepu przedstawiamy profesjonalne klucze hakowe, klucze hakowe z noskiem wiodących firm w Europie.

 • Krzyżowe Klucze do Kół

  W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości krzyżowe do kół, w wersji z zabierakiem pod nasadkę, oraz klasyczne klucze z popularnymi rozmiarami.

 • Klucze Nasadowe

  Klucze nasadowe służą do odkręcania i dokręcania śrub. Nasadki wyposażone w gniazdo pod zabierak grzechotki, pokrętła, klucza dynamometrycznego lub klucza pneumatycznego występują w rozmiarach na 1/4, 3/8 oraz 1/2 cala. Profil nasadki najczęściej jest sześciokątny, ale występują też nasadki o profilu dwunasto-kątnym w wersji metrycznej oraz calowej.

 • Klucze Nastawne, Do rur

  Klucze nastawne to narzędzia o zmiennym rozstawie szczęk, możemy wyróżnić: Klucze do Rur Typu S / Klucze Szwedzkie, Klucze Typu Stillson, Klucze francuskie

 • Klucze Oczkowe

  Oferta sklepu zawiera klucze oczkowe, proste i wygięte z grzechotką oraz bez mechanizmu grzechotki, pojedyncze oraz w zestawach.

 • Klucze Płaskie

  Oferta sklepu zawiera klucze płaskie dwustronne i jednostronne.

 • Klucze Płasko-oczkowe

  Klucze płasko-oczkowe powinny znajdować się w każdym niezbędniku, zarówno domowego majsterkowicza, jak i profesjonalnego fachowca. Część płaska klucza pozwala na dogodne odkręcanie i przykręcanie. Jest przeznaczona do lekkich prac.

  Klucze płasko-oczkowe – proste i szybkie operowanie

  Ze względu na swoją budowę, używanie klucza płasko-oczkowego nie wymaga dużych nakładów sił. W szybki i prosty sposób pomoże Państwu w sprawnym operowaniu dookoła śruby. Część z oczkiem zapewnia śrubie skuteczną ochronę przed ścieraniem. Doskonale sprawdza się w trudnodostępnych miejscach, gdzie cześć płaska nie jest w stanie się dostać. Jej kształt w znacznym stopniu redukuje prawdopodobieństwo ześlizgnięcia się narzędzia.

  Precyzyjne klucze płasko-oczkowe

  W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo, zarówno pojedyncze egzemplarze kluczy płasko-oczkowych jak i całe zestawy. Jako firma z długoletnim stażem i doświadczeniem w tej branży, wiemy z jakimi producentami podejmować współpracę. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zakupione przez Was przedmioty będą egzemplarzami wysokiej jakości i precyzji.

 • Klucze do Szaf

  Klucze do systemów zamykających w elektrotechnice, instalacjach zasilających gazu i wody, w systemach klimatyzacji i wentylacji, w przemyśle, instalacjach technicznych w budynkach itp. Charakteryzują się niewielkimi wymiarami oraz rewelacyjną ergonomią ze względu na szerokie zastosowanie do różnego typu szaf / tablic jak również zamków.

 • Klucze do Śrubunków i Baterii

  W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo profesjonalne klucze do śrubunków. Sprawdzą się, zarówno w warsztacie, jak i garażu majsterkowicza.

  Klucz do śrubunków odporny na uszkodzenia

  Są przeznaczone w głównej mierze do montowania i demontowania łączników nyplowych, zaworów grzewczych oraz krótkich przedłużeń zaworów. Nasze klucze są wykonane z hartowanej stali wanadowanej. Dzięki temu wykazują podwyższoną odporność na uszkodzenia i awarie.

  Klucz do śrubunków najwyższej jakości

  W Majstero przywiązujemy ogromną wagę do tego, z jakimi przedsiębiorcami współpracujemy. Długoletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam zorientować się w tym, komu możemy zaufać. W naszym sklepie mamy narzędzia wyłącznie od profesjonalnych i rzetelnych producentów. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że nabyty klucz do śrubunków będzie produktem najwyższej klasy, kupcie go u nas. Gwarantujemy, że będzie on Wam służył przez wiele lat.

 • Klucze Trzpieniowe

  W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości klucze trzpieniowe, imbusowe, ampulowe z główką do pracy pod kątem oraz bez główki. Klucze występują w wersji HEX lub TORX

 • Klucze Rurkowe

  Klucze rurkowe, oczkowe, typu nasadowego

  Przydomowy warsztat powinien być zaopatrzony narzędziami takiej samej jakości jak te, które możemy spotkać w profesjonalnych zakładach. W Majstero znajdą Państwo klucze rurkowe, które zaimponują nawet najbardziej wymagającemu fachowcowi jak i złotej rączce. Oferta naszego sklepu zawiera klucze rurkowe pojedyncze jak i w zestawach.

  Nasz asortyment jest miejscem, gdzie znajdą Państwo klucze rurkowe, oczkowe, typu nasadowego. Są one wykonane z materiałów najwyższej jakości, które pozwalają na efektywną pracę.

 • Klucze do Perlatorów

  W ofercie sklepów profesjonalne klucze do perlatorów.


Klucze
Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl