Kategorie

Płacę przez PayU

Nożyce / Jest 48 produktów.

Podkategorie

 • Nożyce do przewodów

  Sklep internetowy z narzędziami oferuje nożyce do przewodów, kabli z rękojeściami w wersji izolowanej oraz standardowej.

 • Nożyce do Lin i Prętów

  Sklep oferuje nożyce do link linek stalowych oraz nożyce przegubowe do prętów o różnej skali twardości.

 • Nożyce do Blach

  Nożyce do blachy – precyzyjny wybór i efektywna praca!

  Zastanawiacie się może Państwo, jakie nożyce do cięcia blachy wybrać? Przed zakupem trzeba odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Po pierwsze, do przecinania jakiego materiału chcą ich Państwo użyć? Jeżeli planujecie zwyczajne prace, niewymagające wyboru określonego typu nożyc, to mogą sięgnąć Państwo po uniwersalne nożyce, które sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jaki i w warsztacie. Nożyce uniwersalne tną wszelkiego rodzaju tworzywa, łącznie z blachą miedzianą i aluminiową. Są niezastąpione przy podcinaniu łodyg kwiatów i wyrównywaniu żywopłotu. Jeśli zaś, realizowany projekt jest nieco trudniejszy, radzimy wybrać nożyce ze specjalnie wyprofilowaną końcówką.

  Nożyce do blachy dla profesjonalistów

  W Majstero znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów, które dzięki odpornemu na uszkodzenia hartowanemu materiałowi zadowolą nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Proszę nie zwlekać i wzbogacić swój warsztat o parę niezastąpionych nożyc.


Nożyce
Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl