Kategorie

Płacę przez PayU

Szczypce / Jest 352 produktów.

Podkategorie

 • Szczypce do Armatury

  Szczypce do Armatury pozwalają na pracę z elementami chromowanym, bez ryzyka uszkodzenia lśniącej powierzchni elementów armatury łazienkowej. Bardzo cenione narzędzia prze hydraulików.

 • Szczypce Nastawne

  Głównym zadaniem szczypiec nastawnych (regulowanych) jest chwytanie elementów takich jak rury, nakrętki , śruby oraz inne profile. Narzędzia posiadają regulację dzięki czemu tylko jedno narzędzie wystarcza do pracy z rożnej wielkości elementami.

 • Szczypce do Opasek

  Szczypce do opasek, zacisków węża służą do zaciskania opasek na przewodach. Używane głównie przez mechaników w warsztatach.

 • Szczypce Okrągłe

  Szczypce okrągłe przeznaczone głównie do formowania i zaginania drutu. Gładkie powierzchnie pozwalają na pewne chwytanie i zaginanie.

 • Szczypce do Pierścieni Segera

  Pierścienie segera znane są również pod nazwą „pierścieni osadniczych sprężynujących”. Odgrywają zasadniczą rolę w różnorodnych elementach konstrukcyjnych.

  Szczypce do segerów  w Majstero – niezawodność i precyzja

  Najczęściej są używane po to, by zapobiec przesunięciom osiowym części maszyn. Montuje się je w łożyskach, tulejach, tarczach, kołach, a więc wszędzie tam, gdzie części instalowane są na wałach i osiach.

  Praktyczne szczypce do segerów

  Aby odpowiednio zainstalować pierścienie, potrzeba odpowiednich szczypców. Muszą się one charakteryzować stabilnym chwytem. W Majstero znajdziecie Państwo szczypce do segerów, które wyróżniają się stabilnym momentem chwytu. Dzięki temu zapewniają szybki i sprawny montaż. Ich zakrzywione końcówki z łatwością ochronią Was przed niebezpieczeństwem wyślizgnięcia się.

 • Szczypce Płaskie

  Szczypce płaskie znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie występuje potrzeba zagniatania elementów lub chwytania elementów o regularnych lub nieregularnych kształtach. Pewny chwyt przedmiotu pozwala na idealne wpasowanie go w odpowiednie miejsce.

 • Szczypce Półokrągłe

  Funkcje szczypiec wydłużonych są zbliżone do tych posiadanych przez szczypce uniwersalne, jednak zasadniczą różnicą pomiędzy nimi jest budowa ich szczęk, które są znacznie bardziej smukłe i długie. Mogą one być używane zarówno do chwytania i zaciskania, jak i do cięcia.

 • Szczypce Precyzyjne

  Szczypce precyzyjne w zasadzie niczym nie różnią się od tradycyjnych szczypiec. Jedyną różnicą jest ich rozmiar, ponieważ muszą być znacznie mniejsze aby spełniały swoje zadanie. Istnieje podstawowy podział tych szczypiec na dwie grupy: szczypce do zaciskania (o różnych kształtach szczęk) oraz na szczypce do cięcia, które z kolei dzielą się na szczypce boczne, czołowe i kątowe. Szczypce precyzyjne występują również w wersji ESD - czyli z rękojeściami odprowadzającymi ładunki elektryczne - idealne rozwiązanie dla elektroników.

 • Szczypce Rewolwerowe

  Szczypce rewolwerowe (obrotowe) służą do dziurkowania w miękkich materiałach np. skóra. Niektóre szczypce obrotowe posiadają dodatkowo kieł do stęplowania (zaciskania). Dziurkacz do skóry - to potoczne nazewnictwo tego rodzaju szczypiec.

 • Szczypce do Ściągania Izolacji

  Szczypce przeznaczone do usuwania izolacji z przewodów jednożyłowych. Wyposażone w regulację za pomocą wkrętu regulującego i nakrętki kontrującej. Główną zaletą tego rodzaju szczypiec jest ich prosta budowa, dzięki czemu są niezawodne i tanie w eksploatacji.

 • Szczypce Tnące Boczne

  Szczypce tnące boczne są standardowym elementem wyposażenia każdego warsztatu. Są przydatne w wielu pracach. Nadają się idealnie do cięcia drutu o zróżnicowanych stopniach twardości.

  Szczypce tnące boczne w Majstero nie mają sobie równych

  Szczypce boczne są najbardziej uniwersalnym narzędziem tego typu. Charakteryzują się bocznym ustawieniem ostrzy. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo szczypce zaprojektowane według ergonomicznych wytycznych. Rękojeść narzędzi, które znajduję się w ofercie Majstero, jest optymalnie rozstawiona, by zapewnić stabilny chwyt. Materiał, z którego wykonana jest rękojeść, zapewnia izolację i nieurazową fakturę, która wyłącza możliwość obtarć.

  Precyzyjne szczypce tnące boczne

  Jako firma z długoletnim stażem, poznaliśmy wszelkie tajniki tej branży. Wiemy, między innymi, z którymi producentami współpracować. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szczypce boczne takich firm jak KNIPEX, FORMAT czy WIHA. Ich artykuły wyróżniają się na tle innych nową generacją wytrzymałości i niezwykłą jakością wykonania.

 • Szczypce Tnące Czołowe, Obcęgi

  Szczypce czołowe charakteryzują się prostą główką, dzięki czemu jest możliwe cięcie bezpośrednio i centralnie przy płaszczyźnie. Prostopadłe ustawienie szczypiec pozwala na cięcie przy samej powierzchni, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można pozbyć się wystających gwoździ lub prętów.

 • Szczypce Uniwersalne / Kombinerki

  Szczypce Uniwersalne, potocznie nazywane kombinerkami łączą w jednym narzędziu dwie podstawowe funkcje szczypiec: zaciskanie i cięcie. Dzięki temu szczypce uniwersalne są najbardziej popularnym i najchętniej kupowanym narzędziem na świecie.

 • Szczypce Zaciskowe

  Uniwersalne szczypce zaciskowe służą do chwytania różnych profili (okrągły, czworokątny, sześciokątny). Dzięki regulacji i funkcji zaciskania pozwalają na mocy chwyt zaciskanego przedmiotu. Szczypce spawalnicze to idealne rozwiązanie ustalenia odpowiednie pozycji dwóch łączonych elementów.

 • Szczypce do Zagniatania / Praski

  Oferta sklepu zawiera praski / zaciskarki do końcówek konektorowych, szczypce do zagniatania czołowe, boczne oraz klasyczne.

 • Zestawy Szczypiec

  W ofercie sklepu zestawy szczypiec w wersji izolowanej do 1000V oraz z tradycyjnym wielokomponetowymi nakładkami. W zestawach szczypce płaskie, uniwersalne, szczypce do rur.

 • Szczypce Przegubowe

  Profesjonalne szczypce przegubowe tnące, nożyce do drutu, prętów. Niezastąpione narzędzie tnące do cięcia płaskiego (cięcie przy powierzchni). Czołowych firm w produkcji szczypiec takich jak Knipex, Format.


Szczypce

Szczypce uniwersalne – popularnie zwane kombinerkami – to szczypce o bardzo różnorodnym zastosowaniu. W jednym narzędziu połączone zostały dwie podstawowe funkcje szczypiec: zaciskanie i cięcie. Szczypce boczne- zaliczane są do najbardziej popularnych rodzajów szczypiec. Wchodzą także w skład praktycznie wszystkich zestawów dla elektryków. Szczypce do pierścieni osadczych-służą one do montażu i demontażu pierścieni osadczych. Pierścienie używane są przede wszystkim w konstrukcji maszyn i pojazdów w celu zamocowania łożysk na wałkach lub w otworach. Obcęgi - to mocne i wytrzymałe narzędzia, dzięki czemu są bardzo popularne wśród użytkowników. Ponieważ ich ostrza usytuowane są czołowo, idealnie nadają się one do wyciągania gwoździ, zszywek itp. Szczypce do rur- to szczypce zaciskające wyposażone w regulowane złącze. Rozwartość szczęk, a co za tym idzie zakres pracy, zmieniają się w zależności od ustawienia złącza. Szczypce tego typu są odpowiednie do zaciskania różnego rodzaju elementów, również o większej średnicy, niezależnie czy są one w przekroju okrągłe, kwadratowe, czy ośmiokątne. Szczypce dla elektroników-w zasadzie szczypce dla elektroników nie różnią się od zwykłych szczypiec. Jedyną różnicą jest ich rozmiar, ponieważ muszą być znacznie mniejsze aby spełniały swoje zadanie. Obcęgi zbrojarskie-dobre obcęgi zbrojarskie powinny gładko otwierać się i zamykać oraz posiadać bardzo precyzyjne krawędzie tnące, które mogą ciąć również drut bardzo miękki.

Rodzaje szczypiec

Zarówno w profesjonalny warsztacie, jak i garażu złotej rączki niezbędnym narzędziem są szczypce. Umożliwiają one prace, które wymagają dużej precyzji. W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo różne rodzaje szczypiec dedykowane dla odmiennych czynności. Mamy dla Państwa miedzy innymi szczypce boczne, płaskie, do ściągania izolacji, do armatury czy rewolwerowe. Każda para została wykonana zgodnie z obowiązującymi normami BHP i przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl