Kategorie

Płacę przez PayU

BHP / Jest 78 produktów.

Podkategorie

 • Buty Robocze

  Skelp oferuje szeroki wybór butów roboczych renomowanych producentów obuwia. Obuwie bezpieczne marki Puma, Dunlop i wielu innych. Buty ochronne przeznaczone głównie do pracy na zewnątrz. Wszystkie oferowane modele butów ochronnych posiadają ochronne podnoski wykonane z kompozytu, aluminium lub stali. Oferta obejmuje również zimowe obuwie robocze.

 • Maski Ochronne

  Sklep oferuje profesjonalne maski ochronne przeciwpyłowe.

 • Kaski Ochronne

  Sklep internetowy oferuje kaski i hełmy ochronne, dzięki którym bezpieczeństwo podczas wykonywania prac jest zagwarantowane na budowie i na liniach produkcyjnych. Hełmy ochronne dostępne są w różnych kolorach: czerwony, biały, żółty, niebieski, zielony. Kaki ochronne wyposażone są w wentylację oraz regulację.

 • Ochrona Słuchu

  Sklep internetowy posiada w ofercie ochronniki słuchu w formie słuchawek lub zatyczek do uszu (stoperów). Nauszniki ochronne gwarantują pełną ochronę słuchu oraz wygodę użytkowania. Wśród nich znajdują się ochronniki słuchu wyposażone w radio. W ofercie sklepu znajdują się również stopery do uszu marki 3M.

 • Okulary Ochronne

  Sklep internetowy BHP oferuje okulary i gogle ochronne przeznaczone do ochrony oczu. Gogle robocze charakteryzują się znacznie większą powierzchnią chroniącą. Okulary bezpieczne posiadają wyposażone w szkła panoramiczne, pozwalają na szroki kąt widzenia. Okulary ochronne wystepują w wersji z szkłami jasnymi lub przyciemnianymi.

 • Rękawice Robocze

  Sklep internetowy posiada w ofercie rękawice robocze gumowe, winylowe, neoprenowe, skórzane, spawalnicze. Dzięki rękawicom ochronnym masz gwarancję bezpieczenej pracy na budowie, w warsztacie, na liniach produkcyjnych.

 • Odzież robocza

  Bezpieczeństwo w pracy to ważna sprawa, dlatego nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór produktów z kategorii Odzieży Roboczej. Posiadamy spodnie, fartuchy, kurtki, kamizelki, kombinezony, czapki i wiele innych. Współpracujemy z wieloma topowymi markami, takimi jak: Fortis, Helly Hansen, 3M, Craftland, Northland.


Sklep oferuje obwie buty ochronne, rękawice ochronne, okulary oraz gogle ochornne oraz markową odzież roboczą.

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl