Kategorie

Płacę przez PayU

Przechowywanie narzędzi / Jest 198 produktów.

Podkategorie

 • Skrzynki

  W ofercie sklepu internetowego z narzędziami znajdują profesjonalne skrzynki narzędziowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

 • Torby

  Sklep oferuje torby narzędziowe wykonane ze skór lub wytrzymałych tkanin. Wyposażone w szereg przegród oraz kieszeni na narzędzia. Ergonomiczny i kompaktowy transport narzędzi.

 • Walizki

  Walizki serwisowe – porządek profesjonalistów

  Na miejscu pracy najważniejszy jest porządek. Dlatego warto o niego dbać. Wiedząc, gdzie znajdują się poszczególne elementy i narzędzia, będą Państwo w stanie usprawnić swoje działanie i szybciej osiągnąć oczekiwany efekt. W Majstero mamy dl Państwa szeroki wybór organizerów, które pomogą Wam zapanować nad wkradającym się niepostrzeżenie chaosem. Profesjonalne walizki serwisowe, które znajdziecie w naszej ofercie wyróżniają się niezwykle funkcjonalnym planem wnętrza i solidną konstrukcją.

  Zestaw narzędzi dla elektryka – Majstero

  W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy narzędzi dla elektryka. W zależności od modelu, różnią się one wyekwipowaniem. W walizce narzędziowej Weidmuller znajdują się, m.in. klucz uniwersalny Mavo-Cross-Key-Duo, cyfrowy tester napięcia DigiCheck, klasyczne szczypce Stripax do ściągania izolacji oraz nożyce do cięcia kabli. W modelu innej serii znajdują się zestawy składające się z niemieckich narzędzi. W zestawie narzędzia takich producentów, jak: Jokari, Weidmuller, Bahco, Amf, Plano.

 • Wyposażenie Warsztatu

  Oferta sklepu internetowego zawiera stoły warsztatowe, mobilne wózki warsztatowe z szufladami, szafki oraz półki


Przechowywanie narzędzi

Sklep oferuje skrzynki narzędziowe, torby na narzędzia, walizki serwisowe oraz kompletne wyposażenie warsztatu.

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl