Kategorie

Płacę przez PayU

Narzędzia pomiarowe / Jest 137 produktów.

Podkategorie

 • Cyrkle

  Precyzyjne cyrkle traserskie nastawne, cyrkle z łukiem nastawnym.

 • Czujniki pomiarowe

  Precyzyjne czujniki pomiarowe

  Czujniki pomiarowe przynależą do ogólnej kategorii narzędzi pomiarowych. To niewielkiego rozmiaru przedmioty, które doskonale sprawdzają się podczas kontroli różnorakich procesów, są używane w automatyzacji produkcji oraz jako element pozwalający na pracę maszynerii przemysłowej. Czujniki mogą określać poziom cieczy, ciśnienie sprężonego powietrza czy poziom różnorakich gazów. W naszej sprecyzowanej ofercie znajdziecie Państwo precyzyjne czujniki pomiarowe, czujniki z obrotowym zegarem oraz określone uchwyty i końcówki do czujników. W tej dziedzinie współpracujemy z niemiecką firmą Format.

  Doskonałe czujniki pomiarowe w Majstero!

  W naszym asortymencie mamy, m.in. czujniki zegarowe, które wyróżniają się automatycznym włączaniem i wyłączaniem, blokadą przycisków dla ustalonej pozycji zerowej oraz możliwością resetu. Dostępny jest również u nas czujnik dźwigowy z obrotowym zegarem.

 • Głębokościomierze

  W ofercie sklepu profesjonalne grubościomierze ze stali nierdzewnej, grubościomierze cyfrowe elektroniczne. Solidnej firmy FORMAT.

 • Grubościomierze

  Precyzyjne grubościomierze do pomiaru miękkiej skóry, kartonu, papieru, folii itp. Grubościomierze kieszonkowe do pomiaru wałków różnych materiałów np. papieru, tekstyliów, folii, blach itp.

 • Kątomierze

  Narzędzia pomiarowe umożliwiające sprawdzenie kątów między 2 powierzchniami. Wysoka jakość i niemiecka precyzja dają możliwość bardzo dokładnych pomiarów. Kątomierze ręczne lub szynowe.

 • Kątowniki

  Precyzyjne kątowniki stalowe

  Urządzenia pomiarowe służące do wyznaczania kąta prostego, którymi dysponujemy są niezwykle precyzyjne. Wykonane z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej, staną się nieopisaną pomocą we wszelkich pracach budowlanych i remontowych. W ofercie naszego sklepu Majstero znajdziecie Państwo szeroki wybór tego rodzaju narzędzi pomiarowych. Wszystkie z nich wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, dlatego też pozwalają na pracę w każdych, nawet niesprzyjających warunkach.

  Niezawodne kątowniki nierdzewne w Majstero!

  W swojej ofercie mamy kątowniki nierdzewne o prostej formie, które mają tolerancję kąta prostego, równoległości i płaskości. Są one wykorzystywane w standardowych pracach, gdzie wymagane jest ustalenie odpowiedniego kąta. Ponadto, znajdziecie Państwo również w naszym asortymencie kątowniki do zadań specjalnych. Posiadamy kątownik do złączy kołnierzowych. Jest on nie do przecenienia przy regulacji złączy kołnierzowych w instalacjach rurociągowych.

 • Liniały

  Urządzenia pomiarowe, które służą do sprawdzania płaskości powierzchni. Bardzo dokładne pomiary nawet co 0,5 mm.

 • Miary / Taśmy miernicze

  Taśmy miarowe w odpornej na uderzenia obudowie zrobionej z tworzywa sztucznego. Łatwe w transporcie dzięki małym rozmiarom. Umożliwiające pomiary od 2 do 10 m.

 • Mierniki

  W sklepie znajduje się dużo mierników/testerów instalacji elektrycznej, mierniki grubości powłok lakieru, mierniki napięcia, uniwersalne mierniki cyfrowe, mierniki cęgowe, lokalizatory, detektory, wykrywacze, mierniki temperatury, mierniki wilgoci, testery ciągłości obwodu, termometry cyfrowe oraz bezdotykowy próbnik napięcia. Czołowych firm tj. LaserLiner, Benning, Format, Weidmuller.

 • Mikrometry

  Przyrządy pomiarowe służące do mierzenia wymiarów geometrycznych przedmiotów z rozdzielczością rzędu 0,01 mm (z interpolacją "na oko" do 1 μm) lub 0,001 mm (cyfrowy). Nasz sklep posiada duży wybór mikrometrów: od tradycyjnych, przez mikrometry dla leworęcznych, kończąc na cyfrowych.

 • Poziomice

  Aluminiowe listwy z 2 libellami (poziomymi i pionowymi) pomagającymi w szybki i łatwy sposób określić kąt nachylenia płaszczyzn. Nowoczesna technologia ułatwia pomiary np. przy małym dopływie światła.

 • Sprawdziany do gwintów

  Sprawdziany służące do dokładnego pomiaru rozmiaru gwintów metrycznych, jak i calowych. Wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej.

 • Sprawdziany do spoin

  Nasz sklep oferuje duży wybór sprawdzianów do spoin umożliwiających bardzo dokładne pomiary. Wszystkie sprawdziany wykonane są z niemiecką precyzją z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

 • Sprawdziany do otworów

  Igły za pomocą których z łatwością można dokonać pomiaru małych otworów i średnic zaczynających się od 1 mm, a sięgających aż do 60 mm. Niemiecka precyzja wykonania gwarantuje długoletnie dokładne pomiary.

 • Sprawdziany do dysz

  Urządzenia pomiarowe służące do sprawdzenia średnic dysz spawalniczych i małych otworów. W ofercie posiadamy sprawdziany w formie stalowych trzpieni zatopionych w oprawkach z tworzywa sztucznego, jak i sprawdziany stożkowe

 • Stojaki / Stoliki

  W ofercie sklepu stoliki pomiarowe do czujników zegarowych, statywy magnetyczne do czujników zegarowych 3D, uchwyty.

 • Suwmiarki

  Suwmiarki w zależności od kształtu powierzchni pomiarowych używane są do pomiaru wymiarów zewnętrznych, wewnętrznych i mieszanych (wysokość, głębokość, rozstaw). Zakresy pomiarowe suwmiarek obejmują przedział od 0 do 150 mm (standardowo).

 • Szczelinomierze/Promieniomierze

  Przyrządy pomiarowe, które służą do określenia wielkości szczelin lub luzów pomiędzy sąsiadującymi powierzchniami. Wykonane ze specjalnej stali hartowanej, bądź mosiądzu, gwarantują długoletnią możliwość użytkowania.

 • Średnicówki

  W ofercie średnicówki cyfrowe trzypunktowe, średnicówki do pomiarów wewnętrznych oraz średnicówki uniwersalne. Przodujących firm Format oraz Tesa.

 • Wysokościomierze

  W ofercie precyzyjne wysokościomierze traserskie, wysokościomierze z lupą do łatwego precyzyjnego trasowania, pomiaru wysokości elementów obrabianych i części maszyn. 

 • Zestawy

  Zestawy narzędzi pomiarowych, połączenia suwmiarek z mikrometrami, mikrometrów z liniałami, średnicówkami, cyrklami itp. Solidnej firmy FORMAT.


Sprawdzian do dysz Format

50,00 zł
Dostępny

Szczelinomierz Format

8,00 zł
Dostępny
Narzędzia pomiarowe
Więcej

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl