Kategorie

Płacę przez PayU

Narzędzia skrawające / Jest 649 produktów.

Podkategorie

 • Brzeszczoty

  Brzeszczoty mieczowe, do piły szablastej, taśmowe, maszynowe, do pił ręcznych lisice - to wszystko nasi klienci znajdą u nas w sklepie. Wszystkie produkty wykonane są z należytą precyzją i szczegółowością z najlepszej jakości stali.

 • Do Chłodziwa

  Sklep oferuje asortyment do chłodziwa taki jak: węże, łączniki gwintowe, dysze okrągłe, dysze szerokostrumieniowe, dysze płaskie, dysze z otworami, rozgałęźnik Y, zawór zwrotny i wiele wiele innych.

 • Frezy

  Narzędzia dla głowic frezarskich

  Rodzajów frezów jest na rynku obfitość. Mamy, m.in. frez walcowy, czołowy, tarczowy, trzpieniowy, krążkowy. Lista tego wieloostrzowego narzędzia skrawającego jest długa i sprecyzowana. Odpowiednie modele wybiera się w zależności od rodzaju obrabianej powierzchni (płaskiej lub kształtowej). Frezy są używane we frezarkach. W asortymencie naszego sklepu Majstero znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi skrawających. Posiadamy frezy pełnowęglikowe, dzięki temu w znacznym stopniu zyskują na trwałości.

  Najlepiej zaopatrzone głowice frezarskie

  Głowice frezarskie to maszyny służące do obróbki płaszczyzn, kół zębatych i gwintów. Nasze trzpienie frezarskie doskonale sprawdzają się we wszelkiego tego typu narzędziach. Dzięki nim podwyższą się standardy pracy Państwa głowicy. Proszę nie zwlekać i przejrzeć ofertę naszego sklepu już teraz.

 • Gratowniki

  Gratowanie wymaga niezwykłej precyzji w działaniu, dlatego by uzyskać zamierzony efekt polecamy gratowniki z naszego sklepu. Posiadamy produkty najwyższej jakości, produkowane przez topowych producentów (Format, Grattec, Exact)

 • Gwintowniki

  Dla pełnej satysfakcji z użytkowania i precyzyjnego gwintowania w ofercie naszego sklepu klienci znajdą wiele gwintowników: od tradycyjnych ręcznych gwintowników po maszynowe; wstępne, pośrednie i wykańczaki; otwory przelotowe, nieprzelotowe, ślepe. Posiadamy gwintowniki do niemalże każdego rodzaju stali, także do materiałów żeliwnych.

 • Narzynki

  W tej kategorii nasi klienci znajdą precyzyjnie wykonane niemieckie narzynki z wysokowydajnej stali szybkotnącej (HSS). Posiadamy pojedyncze narzynki jak i w zestawach. Do: wykonywania gwintów metrycznych i calowych; nacinania gwintu w trudno dostępnych miejscach; nacinania uszkodzonych gwintów; amerykańskich stożkowych gwintów.

 • Noże Tokarskie

  W ofercie znajdują się noże tokarskie z wysokowydajnej stali szybkotnącej (HSS), jak i z wkładką z węglika spiekanego. Posiadamy całe komplety do maszyn tokarskich. Wszystkie produkty wykonane są przez niemiecką firmę co świadczy o precyzji wykonania, niezawodności i możliwości wielokrotnego użytku.

 • Otwornice

  W naszym sklepie można znaleźć otwornice, uchwyty mocujące, adaptery, kołki ustalające dla adapterów, trzpienie mocująca lub całe, gotowe zestawy. Otwornice wykonane są z wysokowydajnej stali szybkotnącej (HSS). Współpracujemy z firmami ze światowej czołówki takimi jak Format i Bosch

 • Pogłębiacze

  W celu powiększenia lub innej zmiany ukształtowania otworu na pewnej części długości, lub obróbki czołowej powierzchni wokół otworu polecamy profesjonalne pogłębiacze takich marek jak: Format, GFS, Exact. Wszystkie pogłębiacze w naszym sklepie są wykonane z wysokowydajnej stali szybkotnącej (HSS) w celu uzyskania jak najszybszego i jak najlepszego efektu.

 • Płytki skrawające

  Płytki skrawające dla profesjonalnej obróbki

  Płytki skrawające należą do nadrzędnej kategorii narzędzi skrawających. Ich zadaniem jest ściąganie niewielkich elementów obrabianego materiału zwanych „wiórami”. Dzięki temu procesowi obrabiany przedmiot osiąga oczekiwany kształt. Wybór odpowiedniej płytki ma ogromne znaczenie dla jakości i efektywności wykonywanej pracy. Jej parametry muszą być kompatybilne z pozostałymi narzędziami skrawającymi.

  Solidne płytki skrawające

  W ofercie Majstero znajdziecie Państwo szereg płytek o różnym zastosowaniu. Niemniej każda z nich jest wykonana z wysoko jakościowych materiałów. Mamy płytki do frezowania, gwintowania, przecinania i toczenia. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że zamówiony produkt będzie zgodny z Waszymi oczekiwaniami, zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i wiemy, gdzie szukać, by zdobyć pełnowartościowe narzędzia.

 • Rozwiertaki

  W asortymencie sklepu nasi klienci znajdą szeroką gamę produktów z kategorii rozwiertaków. Współpracujemy z niemieckimi firmami co gwarantuje dużą precyzję wykonania, a także długoletnią gwarancję i satysfakcję z użytkowania.

 • Wiertła

  Nasz sklep zaopatrzony jest w wiertła z górnej półki światowego rynku wiertniczego. Posiadamy wszelkie rodzaje wierteł: frezowe, lufowe, wielostopniowe, do drewna, udarowe, do kamienia i betonu oraz wiele, wiele innych. Współpracujemy ze światowymi liderami w tej dziedzinie (Format, Heller, Gühring)

 • Stoły

  W naszej ofercie dostępne są także stoły krzyżowe z prowadnicą. Wszystkie produkty cechują się wysoką precyzją wykonania, możliwością wielokrotnego użytku.

 • Strugi Zdzieraki

  W ofercie sklepu profesjonalne strugi, zdzieraki, gładziki.

 • Rysiki / Markery Traserskie

  Solidne mocne i wytrzymałe rysiki, ołówki traserskie niemieckiej firmy FORMAT.

 • Zbieraki do wiórów

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą solidnych narzędzi do zbierania wiórów.


Narzędzia skrawające

Odbieraj promocje, prezenty, rabaty


Wyrażam zgodę na przetważanie danych

Opinie klientów o Majstero.pl